e-mail: druk@jand.com.pl, 91-061 Łódź, ul. Nowomiejska 8

tel. 42 633 14 28, tel. 691 484 150

czynne w dni robocze godz. 9:00 - 17:00

RESPONSYWNE STRONY WWW

 

Do czego jest mi potrzebna strona internetowa?

Posiadanie własnej witryny internetowej obecnie w wielu przypadkach jest koniecznością. Coraz więcej osób korzysta z internetu i traktuje internet jako źródło informacji o produktach. Często dokonuje zakupów przez internet w coraz liczniejszych sklepach internetowych.

Najnowsze informacje powinny być natychmiast opublikowane na Państwa witrynie. Witryna powinna być "żywa" oraz podążać za rozwojem sytuacji w firmie i na świecie. Dlatego istnieje częsta potrzeba aktualizacji treści witryny z czym wiele osób ma spory kłopot.

My Państwu pomożemy w rozwiązaniu tego problemu instalując system CMS (czyli prosty w obsłudze system zarządzania treścią przez personel nietechniczny). Aktualizacja będzie bardzo prosta bez potrzeby angażowania do tego celu informatyka!!!

Zapewniamy w razie potrzeby szkolenie w zakresie samodzielnego zarządzania stroną, aby jej aktualizacja przebiegała szybko łatwo, przyjemnie i bezproblemowo.

Oferujemy profesjonalne doradztwo, projektowanie, budowę, instalację witryn i sklepów internetowych wraz z systemem CMS. Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze witryny doradzimy wybór odpowiedniej, łatwej do zapamiętania domeny, zaproponujemy serwer (czyli miejsce na umieszczenie plików witryny tzw. hosting), zgłosimy do pozycjonowania w najbardziej popularnych wyszukiwarkach internetowych.

Każdy projekt witryny www jest traktowany przez nas indywidualnie i pod względem graficznym musi być wyjątkowy.

linuxpl.com

 

 

Internetowa Baza Firm Business Navigator

 

 

Rehab Los Angeles